Polski Ginekolog w Londynie Zapraszamy

PolskiEnglishDeutschрусский


0044 480 888 4848
Foto Foto Foto

Charakterystyka zawodowa

Dr n. med. Michał Samberger

Jestem doktorem nauk med. specjalistą ginekologiem - położnikiem, ordynatorem oddzialu ginekologiczno - polozniczego Szpitala im. Dr. Oczki w Belzycach k/Lublina. Oddzial Polozniczy szpitala w Belzycach jest obecnie najwyzej oceniony w woj. lubelskim wg Fundacji " Rodzic po ludzku ". Posiadam kontrakt na wykonywanie operacji w Prywatnym Szpitalu Zagiel Med w Lublinie, www.szpital.co.uk. Od roku 2009 przyjmowałem w Londynie w Hale Clinic, 7 Park Crescent, a po zmianie siedziby kliniki od roku 2019 pracuje jako " visiting doctor " w SonoWorld Clinic 29 Weymouth St. Central London W1G 7DB Posiadam pełną oraz specjalistyczną rejestracje w General Medical Council / UK / Nr : 6097147.

Jako adiunkt Kliniki Położnictwa AM w Lublinie w 1988 roku wygrałem konkurs na stanowisko ordynatora oddziału Ginekologiczno - Położniczego Szpitala Górniczego w Zambii gdzie pracowałem w latach 1989- 1998. Od 2001 do 2003 pracowałem na etacie konsultanta ginekologii i poloznictwa w Prywatnym Szpitalu Al Rashid w Kuwejcie.

Moje szczególne pole zainteresowań to położnictwo z uwzględnieniem ciąży powikłanej, endokrynologia ginekologiczna, endoskopia ginekologiczna oraz operacje plastyczne pochwy i krocza w tym korekta warg sromowych mniejszych.

Posiadam Dyplom ukończenia Uniwersytetu Auvergne w Clermont Ferrand we Francji / w zakresie endoskopowej ginekologii operacyjnej oraz plastyki pochwy i krocza /.
Posiadam certyfikat Mazowieckiej Szkoły USG w ginekologii i położnictwie.
Odbyłem staż specjalistyczny na Wydziale Medycznym Uniwersytetu Texas w San Antonio, USA.

Uczestniczyłem, prezentując publikacje naukowe na kongresach medycznych w Polsce oraz m. in. w Londynie, w San City w Republice Południowej Afryki, w Nairobi w Kenii, w Berlinie, Hamburgu, Dublinie oraz w Kuwejcie.

Jestem członkiem Brytyjskiego Towarzystwa Medycyny Matki i Płodu, / BMFMS /. Światowego Towarzystwa Endoskopii Ginekologicznej / ISGE /, Światowego Towarzystwa USG w Ginekologii i Położnictwie oraz Swiatowego Towarzystwa Uro-Ginekologicznego / IUGA /

Copyright © ginekologwlondynie.co.uk